MEKANISK LEGETØJSBIL, „AUTO FOX“, PORSCHE, GESCHA.

4382367. MEKANISK LEGETØJSBIL, „AUTO FOX“, PORSCHE, GESCHA.

Model nr. 559, 1950'erne, længde 21 cm.

Brugsslitage, nogle ridser, bearbejdet på tidspunktet for katalogisering, til fremtidig drift er ikke garanteret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 472