KUNSTGLAS, 3 dele, inklusive båd Bertil Vallien Kosta Boda.

438228. KUNSTGLAS, 3 dele, inklusive båd Bertil Vallien Kosta Boda.

Båd Bertil Vallien signeret "Atelier 3363990004/350 800135 længde ca. 14,3 cm.
Malet vase Perrongpenseln Hovmantorp højde 24 cm.
Flaske/vase højde 21 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Flaske/vase højde 21 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.320