Kaffesæt, 35 stykker „clair de lune“ Rörstrand.

4382193. Kaffesæt, 35 stykker „clair de lune“ Rörstrand.

11 kaffekopper højde ca. 6 cm, med 12 tønder diameter ca. 13 cm
12 skåle diameter 17 cm.

Brugsslitage, sølvkant mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

12 skåle diameter 17 cm.

Antal besøg: 195