SPADE, håndvæv, mærket og dateret 1824.

4381961. SPADE, håndvæv, mærket og dateret 1824.

Længde 91 cm.

Aldersrelateret slid, mærker ridser, tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 91 cm.

Antal besøg: 168