HÅNDSPEJL, sølv, begyndelsen af 20. århundrede.

4381841. HÅNDSPEJL, sølv, begyndelsen af 20. århundrede.

Længde ca. 30 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 30 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 140