Sven Wrange, vægur, forgyldt, Göteborg.

4381779. Sven Wrange, vægur, forgyldt, Göteborg.

Bredde 39,5 cm.
Højde 67,5 cm.
Dybde 12,5 cm.

Brugsslitage, gipsfald. Ikke testet, der gives ingen funktionel garanti.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde 39,5 cm.
Højde 67,5 cm.
Dybde 12,5 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 280