KARAFFEL MED PROP.

KARAFFEL MED PROP.
4381743. KARAFFEL MED PROP.

Slibet glas med sølvhals, stemplet Gustaf Dahlgren, Malmö 1934, højde 25 cm.

Brugsslitage, nogle små flis og ridser, sølv med mindegravering.

Få foretaget en gratis vurdering!
4381743. KARAFFEL MED PROP.

Antal besøg: 219