14K ARMRING MED GAMMELSLEBNE DIAMANTER CA. 3 CT.

4381527. 14K ARMRING MED GAMMELSLEBNE DIAMANTER CA. 3 CT.

Armring 14K, gammelslebne diamanter ca 2,7 ct. Samlet vægt 29,7 g. Indvendig mål ca. 17 cm.

Brugsslitage 3 sten mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage 3 sten mangler.

Antal besøg: 501