Vitrineskab med buede glasdøre og belysning.

4381394. Vitrineskab med buede glasdøre og belysning.

2 delt vitrineskab i fineret træ med buede, tonede glasdøre. Fire indvendige hylder, hvoraf tre i glas. Top med glasdøre og integreret belysning (ikke funktionstestet). Bund med dobbelte luger med træhåndtag.
Mål: Højde ca 198 cm, bredde 80 cm, dybde 47 cm.

Mindre slitage, belysning ikke testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 232