BO ÖRN. Komposition, Olie på lærred.

4381355. BO ÖRN. Komposition, Olie på lærred.

Signeret Bo Örn.
Rammemål 47x56 cm
Billedmål 33x40 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret Bo Örn.
Rammemål 47x56 cm
Billedmål 33x40 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 136