EN SAMLING ATLANTIS-SKÅRET GLAS. (45).

4381246. EN SAMLING ATLANTIS-SKÅRET GLAS. (45).

Champagnefløjter, hvidvinsglas, rødvinsglas og vandglas, største 23cm H.

Slitage fuldendes med alderen. En champagnefløjte knækket.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 143