BREITLING 'Callistino', ref. B52045, kvarts.

4381196. BREITLING 'Callistino', ref. B52045, kvarts.

Blå urskive, stål med forgyldte detaljer.

Diameter: 28 mm, 30 mm med krone.

Original æske inkluderet og rengøringsklud.

Serviceret af en autoriseret urmager til Breitling 18/3 2025, med udskiftning af batteri med et års garanti på batteri baseret på udført service.

Mindre slitage. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti. Kassen med mindre skader/tab på bagsiden ved hængslet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.017