Blå urskive, stål med forgyldte detaljer.
Diameter: 28 mm, 30 mm med krone.
Original æske inkluderet og rengøringsklud.
Serviceret af en autoriseret urmager til Breitling 18/3 2025, med udskiftning af batteri med et års garanti på batteri baseret på udført service.
Mindre slitage. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti. Kassen med mindre skader/tab på bagsiden ved hængslet.