J C WARD. Akvarel, signeret 1877.

43810. J C WARD. Akvarel, signeret 1877.

Motiv fra London. 39x29 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv fra London. 39x29 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.492