FOLDEBORD, malet træ, 20. århundrede.

4380867. FOLDEBORD, malet træ, 20. århundrede.

Længde fra 10 - 76 cm med udfoldede klapper, bredde 51 cm, højde 64 cm. Senere malet igen.

Betingelse for brug. Pletter. Emblemer. Ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 150