PETER DAHL, litografi, signeret og nummer. 130/290.

43803. PETER DAHL, litografi, signeret og nummer. 130/290.

Figur scene. 58x86 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Figur scene. 58x86 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.266