BORD, sengustaviansk stil, 1700-/20. årh.

4380252. BORD, sengustaviansk stil, 1700-/20. årh.

Fineret med mahogni. 1 kasse.

Højde 78
Bredde 86
Dybde 40.5
Foldet ud 86x81

(cm).

Slid, ældre reparationer, disken med skader ved hængselfastgørelsen. Nøgletegn mangler. Skadelig/defekt lås.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fineret med mahogni. 1 kasse.

Højde 78
Bredde 86
Dybde 40.5
Foldet ud 86x81

(cm).

Antal besøg: 346