MATTA, Ingegerd Silow, sign., IS. Cirka 231 x 167 cm.

438013. MATTA, Ingegerd Silow, sign., IS. Cirka 231 x 167 cm.

Geometrisk mønster i blandt andet orange toner.

Brugsslitage. franske skader. Noget plet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 675