Nøddeknækker af træ, 20. århundrede.

4380015. Nøddeknækker af træ, 20. århundrede.

Øjne i glas, hund, længde 22 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 116