ET SÆT AF SEKS GEORGE IV GAMLE ENGELSKE MØNSTERTESKEFULDE.

4380009. ET SÆT AF SEKS GEORGE IV GAMLE ENGELSKE MØNSTERTESKEFULDE.

Med indledende F til håndtagene, stemplet Probably Richard Britton, London, 1823. Længde 14cm, totalvægt 3.6ozt. (6).

Alder og brugsslitage med mærker, ridser og små buler på steder. Se venligst online billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 148