ROLEX, skiltning og reklamemateriale, 21. århundrede.

4379548. ROLEX, skiltning og reklamemateriale, 21. århundrede.

Fire displaystativer til armbåndsure samt en reklamelommekniv. Stativ med højde ca. 10 cm hver.
To skærmbaser er inkluderet.

Brugsslitage.

Tema

Beso - Part 3

Få foretaget en gratis vurdering!

To skærmbaser er inkluderet.

Brugsslitage.

Tema

Beso - Part 3

Antal besøg: 468