SOFABORD, Haslev Møbelfabrik, Danmark.

4379261. SOFABORD, Haslev Møbelfabrik, Danmark.

Oval skive. Har bemærket. Længde 120, bredde 80, højde 43 cm.

Brugsslitage. Mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 680