MANFRED FLYCKT. HUSDYR I STALDE.

4379068. MANFRED FLYCKT. HUSDYR I STALDE.

Olie på lærred.
Signeret M. FLYCKT.
Billedmål 64x69 cm, rammemål 89x93 cm.

Mindre rammeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred.
Signeret M. FLYCKT.

Mindre rammeslid.

Antal besøg: 294