HANS HEDBERG. Litografisk tryk, signeret.

4379046. HANS HEDBERG. Litografisk tryk, signeret.

Ramme lille ca. 56x74 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Pletter sandsynligvis på indersiden af glasset. enhver ujævnhed af bladet.

Kunstner/designer

Hans Hedberg (1917–2007)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme lille ca. 56x74 cm.

Kunstner/designer

Hans Hedberg (1917–2007)

Antal besøg: 307