GOTTFRID OLSSON. MOTIVER FRA VENEDIG.

4378922. GOTTFRID OLSSON. MOTIVER FRA VENEDIG.

Olie på panel.
Signeret og dateret Gottf. Olsson Venedig i 1934.
Billedmål 54x71 cm, rammemål 69x86 cm.

Rammeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på panel.

Rammeslid.

Antal besøg: 531