BJÖRN LÖWGREN. Tryk, 3 stk., signeret.

4378844. BJÖRN LÖWGREN. Tryk, 3 stk., signeret.

Ca. 73x53 cm inkl ramme.

Brugsslitage ridser og mærker på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 73x53 cm inkl ramme.

Antal besøg: 165