SPEJLE, 2 stk, læderbeklædt, dateret 2012.

4378269. SPEJLE, 2 stk, læderbeklædt, dateret 2012.

Højde 54, bredde 50 cm
Skrufs tapetværksted, Ingrid Sjögren.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 54, bredde 50 cm

Brugsslitage.

Antal besøg: 143