SERVERINGSSKABE, Delbare.

SERVERINGSSKABE, Delbare.
4378184. SERVERINGSSKABE, Delbare.

Højde ca. 165 cm.
Bredde ca. 45 cm.
Længde ca. 108 cm.

Brugsslitage samt ridser og mærker. Se billede. Nøgle er tilgængelig.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 165 cm.
Bredde ca. 45 cm.
Længde ca. 108 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 287