BORDSÆT, glas, sølv, 20. århundrede.

4378081. BORDSÆT, glas, sølv, 20. århundrede.

Bruttovægt 1076 gram.
Højde 17,5, diameter 29 cm.

Brugsslitage, mærker, chips vises. utydelige frimærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bruttovægt 1076 gram.
Højde 17,5, diameter 29 cm.

Antal besøg: 187