Gulvlampe, „Reflex“, IKEA/ENCO, 1980'erne.

4377569. Gulvlampe, „Reflex“, IKEA/ENCO, 1980'erne.

Metal og plast. Justerbar lyskilde. Diameter ca. 25, højde 150 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 294