SPEJL, rokokostil, 20. århundrede.

4377450. SPEJL, rokokostil, 20. århundrede.

Drejet form med skåret dekoration, forgyldt og bronzeret. Højde 87, bredde 51 cm.

Slid, mindre udsmykningstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid, mindre udsmykningstab.

Antal besøg: 328