Fartøj, 1700-/19. århundrede.

Fartøj, 1700-/19. århundrede.
4377279. Fartøj, 1700-/19. århundrede.

Længden af venen er ca. 5 cm.
Kassedimensioner: 7,5 x 4 x 2 cm.

Brug og aldersslid
Blodsugerens „affyringsmekanisme“ er slukket og mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længden af venen er ca. 5 cm.

Brug og aldersslid

Antal besøg: 170