BENBÆNKE, 2 stk, metal, „Loop Stand“, Hay, moderne.

4377187. BENBÆNKE, 2 stk, metal, „Loop Stand“, Hay, moderne.

Lakeret metal. Længde ca 65, bredde 41, højde 95,5 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 166