AVISSTAND, metal og rattan, 1950'erne/60'erne.

437692. AVISSTAND, metal og rattan, 1950'erne/60'erne.

Udstyret med hjul. Længde 43 cm, højde 49 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker. Lille plet på rattanen. Gummiet på hjulene med slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.190