ANDERS PEHRSON. Loftslampe, „Bumling“, Ateljé Lyktan.

4376876. ANDERS PEHRSON. Loftslampe, „Bumling“, Ateljé Lyktan.

Højde ca. 25cm
Diameter ca. 40cm.

Brugsslitage, ridser, mærker og stød
Manglende stik og stikkontakt er brudt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 25cm
Diameter ca. 40cm.

Antal besøg: 412