GULV, 1800-tallet.

GULV, 1800-tallet.
437678. GULV, 1800-tallet.

Malet. Urskive signeret "Eric Olof". Pendul og to lodder. Længde 64. Bredde. 26. Højde 203 cm.

Ikke funktionstestet. Tørre revner. Senere maleri.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
437678. GULV, 1800-tallet.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 688