DOKUMENTMAPPE/ATTACHÉTASKE, Franzen Germany læder, sort.

4376619. DOKUMENTMAPPE/ATTACHÉTASKE, Franzen Germany læder, sort.

Længde 45cm
Bredde 17cm
Højde 37cm.

Lettere slitage
Ulåst kombinationslås, instruktioner mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 45cm
Bredde 17cm
Højde 37cm.

Lettere slitage

Nøgler mangler.

Adresse

Bryggerivägen 17b
79237 Mora
Sverige

Placering
Stora Salen B
Antal besøg: 242