ROBERT LENKIEWICZ (BRITISH, 1941-2002). Malerens Have; Selvportræt med træ.

4376533. ROBERT LENKIEWICZ (BRITISH, 1941-2002). Malerens Have; Selvportræt med træ.

Robert Lenkiewicz (britisk, 1941-2002). Malerens Have, ætsning på papir, signeret, med titlen og nummereret 68/75, 22,5 cm x 24,5 cm, indrammet og glaseret, 53 cm x 58 cm samlet; Selvportræt med træ, signeret, med titel og nummereret 68/75, 22,5 cm x 24,5 cm, indrammet og glaseret, 53 cm x 58 cm samlet (2)

Proveniens: Kaya Gallery, Plymouth.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Antal besøg: 185