Kommode, rokokostil, tidligt i det 20. århundrede.

437628. Kommode, rokokostil, tidligt i det 20. århundrede.

Maveform. Tre skuffer, sortmalet med beslag af messing. Stenplade. Længde 91 cm, bredde 48 cm, højde 81 cm.

Brugsslitage. Senere malet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Senere malet.

Antal besøg: 1.179