CHIFFONJE, 20. århundrede.

CHIFFONJE, 20. århundrede.
4375577. CHIFFONJE, 20. århundrede.

Højde ca. 128 cm
Bredde ca. 116 cm
Dybde ca. 52 cm.

ridser, slid, 2 knogler mangler, lås skærpet, håndtaget løst/mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 128 cm
Bredde ca. 116 cm
Dybde ca. 52 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 246