JOAN PALET. Ansigt.

JOAN PALET. Ansigt.
4375415. JOAN PALET. Ansigt.

Pastel på papir.
Signeret og dedikeret. På bagsiden, dateret 1982.
25x25 cm.

Ræve. Træramme med beskyttende skærm. Ikke undersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!
4375415. JOAN PALET. Ansigt.

Pastel på papir.
25x25 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 204