PHILIP STANTON. Stilleben.

PHILIP STANTON. Stilleben.
4375379. PHILIP STANTON. Stilleben.

Litografi.
Signeret og berettiget „P.A. I/XXX“.
60 x 90 cm.

I god stand. Malet træramme med beskyttende skærm. Ikke undersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi.
60 x 90 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 318