JORGE CASTILLO. Figurer.

JORGE CASTILLO. Figurer.
4375375. JORGE CASTILLO. Figurer.

Blyant, gouache og udskæringer på papir.
Signeret, dateret 1999 og nummereret 13/25.
55x75 cm.

I god stand. Træramme med beskyttende skærm. Ikke undersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Genstanden findes i Barcelona, Spanien

55x75 cm.

Nej, betales af sælger

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C6 Rosellón
Antal besøg: 48

Andre interessante genstande