AMADEO GABINO. Unavngivet.

AMADEO GABINO. Unavngivet.
4375373. AMADEO GABINO. Unavngivet.

Litografi.
Signeret, dateret 1961 og nummereret 163/195.
48x38 cm.

I god stand. Træramme med beskyttende skærm, med defekter og pletter af fugt. Ikke undersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Genstanden findes i Barcelona, Spanien

Litografi.
48x38 cm.

Nej, betales af sælger

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Zona Marcos - D
Antal besøg: 9

Andre interessante genstande