ROBERTO ORTUÑO PASCUAL. „Dame i haven“.

4375357. ROBERTO ORTUÑO PASCUAL. „Dame i haven“.

Litografi.
Signeret og nummereret 237/250. På bagsiden med titlen „Lady in the Garden“.
57,5x48,5 cm.

I god stand. Små knæk i hjørnerne.

Nej, betales af sælger

Genstanden findes i Barcelona, Spanien

Litografi.
57,5x48,5 cm.

Nej, betales af sælger

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
M07
Antal besøg: 16

Andre interessante genstande