BISMARC ARMBÅND MED CHARMS, 18K guld, 1957.

4375349. BISMARC ARMBÅND MED CHARMS, 18K guld, 1957.

Bismarck armbånd med 9 charms, 18K guld, sikkerhedslås.
Stemplet kattefod SGT 18K G9 (1957)
Charms i form af hjerte, Nefertiti, træsko, bold, vedhæng med lyserød sten, søhest, terninger, taxer og hestesko.
Charms guldstemplet.
Ledbredde ca. 4,96 mm
Længde ca. 19 cm

Samlet vægt ca. 18,53 gram.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Charms guldstemplet.
Ledbredde ca. 4,96 mm
Længde ca. 19 cm

Samlet vægt ca. 18,53 gram.

Overfladeslitage.

Antal besøg: 302