SPANISH SCHOOL, 1945. En ung kvinde.

4375334. SPANISH SCHOOL, 1945. En ung kvinde.

Trækulstegning på papir fastgjort til brædder.
Signeret „CPR“, dateret 1944 og nummereret „I“.
77x55 cm.

Små folder og manglende folder i øverste venstre hjørne af papiret.

Nej, betales af sælger

Genstanden findes i Barcelona, Spanien

77x55 cm.

Nej, betales af sælger

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C6 Rosellón
Antal besøg: 27

Andre interessante genstande