MODEST CUIXART. Unavngivet.

MODEST CUIXART. Unavngivet.
4375320. MODEST CUIXART. Unavngivet.

Trykt silketørklæde.
Signeret og dateret 1982.
76x77 cm.

I god stand. Aluminiumsramme med beskyttelsesskærm. Ikke undersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Genstanden findes i Barcelona, Spanien

Trykt silketørklæde.
Signeret og dateret 1982.
76x77 cm.

Nej, betales af sælger

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C2 Rosellón
Antal besøg: 49

Andre interessante genstande