ET SÆT AF SEKS VICTORIANSKE SØLVVIOLINMØNSTRE BORDSKEER.

4375313. ET SÆT AF SEKS VICTORIANSKE SØLVVIOLINMØNSTRE BORDSKEER.

Markeret Charles Lias, London, 1841. Paraferet 'M' på håndtagene. Længde 18cm, Samlet vægt 9.3ozt. (6).

Almindelig alder og brugsslitage, med mærker, ridser og buler på steder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 193