CATALAN SCHOOL, 20TH CENTURY. Flodudsigt.

4375307. CATALAN SCHOOL, 20TH CENTURY. Flodudsigt.

Olie på lærred.
Signeret „Coll“.
38x46 cm.

Markeret knitrende finish. Overflade snavs. Træramme, med fejl.

Nej, betales af sælger

Genstanden findes i Barcelona, Spanien

Olie på lærred.
Signeret „Coll“.
38x46 cm.

Nej, betales af sælger

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Zona Marcos - C
Antal besøg: 69

Andre interessante genstande