PERE DANÉS BERGA. Landskab.

PERE DANÉS BERGA. Landskab.
4375301. PERE DANÉS BERGA. Landskab.

Olie på brædder
Signeret
35x41,5 cm.

Overflade snavs. Ramme i støbt, forgyldt og malet træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på brædder
Signeret
35x41,5 cm.

Nej, betales af sælger

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Entregas 6
Antal besøg: 128